Çalışma Saatleri

Hergün 7/24 Hizmet

Telefon

(+90) 505 261 59 91

Adres

Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No:46/B Bağcılar, İstanbul

Forklift Taşımacılığı

Arzum Oto Kurtarma, çalışmalar esnasında bir çok alternatif sunmaktadır. Bunlardan biride Forklift Taşımadır. Hizmetimizin kaliteli olması açısından forklift ile değerli müşterilerimize yardım sağlamaktayız. Arzum Oto Kurtarma, aldığı her taahhüdü zamanında ve noksansız tamamlamaktadır. Her işin materyalleri işe özgün ekipmanları ile yapılmaktadır. Bunlardan biride forkliftle taşıma hizmetidir. Oto yol kadar değerli olan forklift taşıma hizmeti de yine tarafımıza ait ekibimizin kaliteli çalışmalarıyla sizlere başarılı hizmet sunmaktadır.

Hizmet Detayları

Ankara İstanbul ve İzmir merkezli olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinden forkliftinizi taşıma hizmeti veriyoruz. Forkliktinizin bulunduğu konumdan oto çekici vasıtasıyla alınır ve istediğiniz konuma teslim edilir. Tüm illerde Şehir içi için oto çekici servisimiz mevcuttur. Şehirler arası uygun fiyata forklift taşıtmak için bizleri arayıp, tarih, saat ve yer belirterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sigortalı Araç Taşıma Hizmeti

Tecrübesi eksik oto çekicileri nedeni ile bir çok araç çekme işlemi hüsranla sonuçlanmaktadır ve daha da zarar verici duruma dönüşmektedir. Bu nedenden ötürü kötü geçen bir günün daha da kötü geçmemesi için iyi araştırma yapıp profesyonel bir oto kurtarıcı çağırmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzman firmalar ise kesinlikle deneyimli personeller ile öncelikle çalışmaktadır. İşin ehli oto çekici uzmanları herşeyden önce müşterilerini düşünmek zorundadır. Sadece ticari yönden iş yapan firmalar kısa sürede yok olmaya mecburdurlar. Arzum Oto Kurtarıcı olarak, profesyonelliğimiz gereği taşıdığımız her aracı sigortalı olarak ulaşacağı noktaya götürmekteyiz.